Dorty pro děti

Dorty na dětské oslavy mají jedno společné - jsou veselé, plné pohádkových postaviček nebo zvířátek, a hodně barevné. Vytvoříme vám dort na přání, který udělá radost. Oblíbený hrdina, pohádka, koně a jednorožci, postavičky ze seriálu, autíčka, mašinky, pastelky, letadélko - přání dětí jsou různá a my vám pomůžeme na oslavě rozzářit jejich oči ještě trochu víc. 

Přineste nebo pošlete obrázek, jak by měl dort vypadat nebo popište vaše přání. Korpus a krém je na vašem výběru. Řekněte nám, jakou máte představu, a společně najdeme to nejlepší řešení. Máme přehled o aktuálních oblíbených seriálech i jejich hrdinech :) Pro inspiraci přidáváme pár fotek, více najdete v naší galerii.

A z čeho můžete vybírat? Například:

Tvar: kulatý, hranatý, obdélník, srdce, jedno i více patrový, nebo tvarovaný podle požadavku

Piškot: světlý, čokoládový, oříškový, kávový, perníkový, karamelový

Krém: máslový, z živočišné šlehačky, tvarohový, jogurtový, ovocný

Příchuť: čokoláda, kokos, vanilka, jablko, malina, hruška, káva, kapučino, limetka a mnoho dalších

Zdobení: postavičky, čokoláda, tématické pojetí, čerstvé ovoce, modelovaná zvířátka, marcipánový potah, kokos, ořechy, čokoládové hoblinky..

Cena dortu je vždy individuální podle požadované velikosti a použitých surovin. Orientační cenu vám na požádání rádi sdělíme. Složením nevratné zálohy je objednávka považována za závaznou, děkujeme za pochopení.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie