O nás

Seznamte se s námi

Rodinná cukrárna Lucijana byla založena 14.2.2012 jako splnění mého snu. Jsem Lucie Dvořáková, cukrářka tělem i duší a majitelka. Cukrárnu vedu spolu se svou maminkou a kromě vynikajících zákusků a chlebíčků u nás najdete také pohodu a příjemnou atmosféru. Naším cílem vždy byla, je a bude především spokojenost zákazníků a kvalitní produkty. Najdete nás v Benešově, přímo v centru na náměstí. Recenze máme kladné a z naší galerie se vám budou sbíhat sliny. 

Jak to všechno začalo 

Už od dětství mne moje maminka zasvětila do kouzelného světa pečení a tvoření podle rodinných receptů. Když se před Vánoci zranila a na mně bylo ji nahradit při pečení vánočního cukroví, zrodila se má vášeň k cukrářství. Víkend co víkend jsem zkoušela, pekla, tvořila a vymýšlela. Samozřejmě jsem vystudovala obor cukrářka zakončený maturitou a poté poctivě získávala praxi v cukrářských a restauračních provozech. Můj sen mít vlastní cukrárnu mne nikdy neopustil a díky rodině a její podpoře jsem si jej v únoru 2012 mohla splnit. 

Od té doby se snažím všechny své zkušenosti využít na maximum a svým zákazníkům dávat to nejlepší, co umím. Stále hledám nové nápady, učím se netradičním technikám, absolvuji školení a kombinuji moderní cukrářské postupy s poctivou tradicí. 

Pokud vás zajímá o nás ještě více informací, přečtěte si rozhovor v benešovské Jiskře 

Společně s maminkou jsme sehraná dvojka a když zrovna nevyrábím nějaký dort nebo cukroví, potkáte mě za pultem naší cukrárny. Těšíme se na vás!

Lucie a Jana

Maminka