Naše úspěchy - spolupracujeme

Naše práce je pro nás koníčkem. A obráceně. Děláme vše nejlépe, jak umíme, a jsme rádi, že to dokážete ocenit vy i ostatní. Spolupracujeme s Asociací soukromých zemědělců, naše domácí zákusky můžete ochutnat i v jiných cukrárnách v benešovském okrese.

A tak se můžeme pochlubit úspěchy, za které jsme moc rádi. 

Dortíkování - zábavné focení pro malé i velké

Novinka, která malé pobaví a velké nenechá zapomenout. Focení, které si užijí děti i rodiče. Dortíkování - jedinečná možnost pro nezapomenutelné fotografie vašich dětí - na oslavu svátku, narozenin, nebo prostě jen pro vzpomínku. Děti budou mít připravený veselý dort, ale tím to teprve vše začne! Mohou jíst rukama, zabořit se do dortíku, skotačit, povolené je prostě vše:) Díky tomu vznikají originální a vtipné fotky. V případě zájmu je možné zakomponovat do dortu hračku, která poté dítěti zůstane na památku (např. oblíbená postavička).
Samozřejmě, dortíkování lze uspořádat i pro dospělé :) 

Dortíkování probíhá většinou v přírodě a pod taktovkou fotografky Petry Stibůrkové. Dorty pro focení vyrobíme přesně podle vaší představy. Více informací i možnost domluvy přímo s paní fotografkou najdete na:


kontakty: foto@petrastiburkova.cz
web: www.petrastiburkova.cz
fb: https://www.facebook.com/petrastiburkovafoto/

Dortikovani

Asociace soukromých zemědělců

Zajišťujeme občerstvení pro Asociaci soukromých zemědělců. Děkujeme za milá slova, o která se s vámi moc rádi podělíme:

„Jako stavovská organizace soukromých zemědělců jsme si nemohli vybrat jiné občerstvení pro tiskové konference, semináře a různá jednání, než to z Cukrárny Lucijana. Stejně jako my, dbá na poctivost, kvalitu, vychází z vlastního odpovědného přístupu, podílí se na lokálním prodeji a pomáhá tak vytvářet živé a ekonomicky nezávislé podnikání.

Zkrátka a dobře, pokud si chceme opravdu na něčem pochutnat a zpříjemnit si dlouhé, náročné a mnohdy velmi vyčerpávající rozpravy, Cukrárna Lucijana nás nezklame a vždy připraví dokonalé pohoštění, za kterým se skrývají poctivé a kvalitní české suroviny, umění a radost z práce.“

Asociace soukromého zemědělství ČR, ASZ ČR

AsociaceAsociace2

Rozhovor v týdeníku Jiskra

Týdeník Jiskra pro Benešov a okolí otiskl rozhovor o naší cukrárně. Tak se podívejte, jak se nám povedl: rozhovor

Rozhovor

Dort pro výherce s Jiskrou

Pro soutěž s Týdeníkem Jiskra jsme vyráběli dort pro výherce. Měl velkou radost :)

Vyhercedostujiskra