Svatby

Naší specialitou a srdeční záležitostí jsou svatby na klíč. Výběr dortu, občerstvení pro hosty, koláčků, cukroví i svatební výslužky bývá tou příjemnou starostí při organizaci svatby. Rádi vám pomůžeme, poradíme s výběrem i celkovým konceptem. Je pro nás důležité nejen jak dort a cukroví vypadá, ale také jak chutná. Velmi dbáme na kvalitu použitých surovin a dodržení tradičních postupů. U nás nenajdete žádné náhražky, ale poctivou živočišnou smetanu a čerstvé máslo. Sledujeme módní trendy a dokážeme sladit jednotlivé druhy cukoví do výjimečného celku. Jednoduše - za kvalitu svých výrobků si ručíme. 

Pro inspiraci se podívejte na galerii svatebních dortů a minidezertů

Co vám můžeme pro váš velký den nabídnout?

Svatební dort - jedno nebo více pater, kulatý, hranatý, zdobený podle vašich představ nebo sladěný třeba s kyticí nevěsty. Vyberete si piškot (světlý, kakaový, oříškový, kávový, perníkový, karamelový...), správnou náplń podle vaší chuti (krémy v mnoha příchutích z másla, živočišné šlehačky nebo tvarohu), zdobení, barvu, velikost i tvar. Není pro nás problém ani slaný svatební dort, pokud nejste milovníci sladkého. Cokoli si budete přát :)

Svatební koláčky - drobné koláčky z kynutého těsta ve čtyřech variantách: tvaroh, mák, jablečná povidla, švestková povidla

Svatební výslužka - miniverze oblíbeného cukroví a zákusků (viz svatební cukroví). Zjistíme počet výslužek - krabiček, a následně spolu s budoucími manželi vyladíme složení, tvar i chuť cukroví do posledního detailu. Na krémy i pečení používáme vždy čerstvé máslo, žádný ztužený tuk.

Svatební cukroví a minidezerty - vyrobíme přesně podle vašeho přání. Linecké, trubičky, věnečky, košíčky s ovocem, rohlíčky s krémem, rolády, tunely, minidortíčky...

Svatební raut - zajistíme pro vás i slané občerstvení, jednohubky, obložené mísy, mini řízečky, slané dorty. Podívejte se do sekce Rauty pro více inspirace

Naši práci si můžete prohlédnout v galerii svatebních dortů nebo minidezertů

Jak to probíhá?

Po telefonu s vámi rádi probereme základní infromace, vzhledem k důležitosti chystané akce je však lepší vše probrat osobně. To po telefonu bohužel opravdu nejde. Na první schůzce (ideálně měsíc před svatbou) spolu probereme vaši představu do všech detailů. Jak bude vypadat vaše svatba, do jaké barvy je laděná, kde bude probíhat oslava, jaké je vaše přání, oblíbené chutě a mnoho dalšího. Na druhé schůzce doladíme detaily, upřesníme složení a podobu dortu a cukroví, vyřešíme "technické" záležitosti (stojany, přepravky, krabičky na výslužku, záloha atd) a případně upravíme vaše požadavky. Pak už je to na nás, abychom vám v domluvený termín předali dort i vše ostatní. Nebojte se zeptat na cokoli, jsme tu pro vás.

Napište nám, zavolejte nebo za námi přijďte osobně. Cukrárna Lucijana - svatby na klíč v Benešově a okolí. Těšíme se na vás. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie