Dorty sportovní

Vyrábíme dorty na zakázku a přesně podle přání zákazníka.

Svatební, na rodinné oslavy a výročí, pro významná životní jubilea i jen tak pro radost. Klasické a tradiční, i vtipné a tvarované. Pro sportovce, fanoušky, rybáře, zahrádkáře, maminku, dědečka, jakékoli si vymyslíte.

Přípravě dortu a především objednávce věnujeme vždy dostatek času. Vyptáme se vás, pro kolik lidí je dort určený, vyberete si tvar dortu, piškot, náplň i celkový vzhled. Proto doporučujeme objednat dort minimálně 5 dní předem. Složením zálohy je objednávka považována za závaznou.

Přineste nebo pošlete nám obrázek, jak by měl dort vypadat, a my ho vyrobíme. Pokud nemáte úplnou představu, rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Naprosto chápeme, že vybrat „ten pravý“ nemusí být vždy jednoduché.

A z čeho můžete dort postavit? Například:

Tvar: kulatý, hranatý, obdélník, srdce, jedno i více patrový

Piškot: světlý, čokoládový, oříškový, kakaový, karamelový, pomerančový

Krém: odlehčený šlehačkový krém (jogurt, vanilka, mascarpone, řecký jogurt, karamel, vaječný likér, čokoláda, oříšek, stracciatella, cappuccino, jahoda, malina, meruňka, banán, grep, černý rybíz), odlehčený tvarohový krém, ganache z bílé, hořké, karamelové čokolády

Obsyp okolo dortu: duo, hořké, karamelové, jahodové, latté hoblinky, čoko sláma, pražené mandle, drcená lísková jádra, kokos

Zdobení: postavičky, čertsvé květy, čokoláda, tématické pojetí, čerstvé ovoce, modelované květiny, marcipánový potah

Cena dortu je vždy individuální podle požadované velikosti a použitých surovin. Orientační cenu vám na požádání rádi sdělíme. Při závazné objednávce dortu požadujeme složení zálohy, děkujeme za pochopení.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20