Svatební dorty

Svatby

Naší specialitou a srdeční záležitostí jsou svatby na klíč. Výběr dortu, občerstvení pro hosty, koláčků, cukroví i svatební výslužky bývá tou příjemnou starostí při organizaci svatby. Rádi vám pomůžeme, poradíme s výběrem i celkovým konceptem. Je pro nás důležité nejen jak dort a cukroví vypadá, ale také jak chutná. Velmi dbáme na kvalitu použitých surovin a dodržení tradičních postupů. U nás nenajdete žádné náhražky, ale poctivou živočišnou smetanu a čerstvé máslo. Sledujeme módní trendy a dokážeme sladit jednotlivé druhy cukoví do výjimečného celku. Jednoduše – za kvalitu svých výrobků si ručíme.

Jak to probíhá?

Svatební dort – jedno nebo více pater, kulatý, hranatý, zdobený podle vašich představ nebo sladěný třeba s kyticí nevěsty.

Vyberete si piškot (světlý, čokoládový, kakaový, oříškový, pomerančový karamelový…), zdobení, barvu, velikost i tvar.

Krém: odlehčený tvarohový krém, ganache z bílé, hořké, karamelové čokolády, odlehčený šlehačkový krém (jogurt, vanilka, mascarpone, řecký jogurt, karamel, čokoláda, oříšek, stracciatella, cappuccino, vaječný likér, jahoda, malina, meruňka, banán, grep, černý rybíz).

 

Není pro nás problém ani slaný svatební dort, pokud nejste milovníci sladkého. Cokoli si budete přát 🙂

Svatební koláčky – drobné koláčky z kynutého těsta ve čtyřech variantách: tvaroh, mák, jablečná povidla, švestková povidla.

Svatební výslužka – miniverze oblíbeného cukroví a zákusků (viz svatební cukroví). Zjistíme počet výslužek – krabiček, a následně spolu s budoucími manželi vyladíme složení, tvar i chuť cukroví do posledního detailu. Na krémy i pečení používáme vždy čerstvé máslo, žádný ztužený tuk.

Svatební cukroví a minidezerty – vyrobíme přesně podle vašeho přání.

Svatební raut – zajistíme pro vás i slané občerstvení, jednohubky, obložené mísy, mini řízečky, slané dorty.

Jak to probíhá?

 

Po telefonu s vámi rádi probereme základní infromace, vzhledem k důležitosti chystané akce je však lepší vše probrat osobně. Na schůzce (ideálně měsíc před svatbou) spolu probereme vaši představu do všech detailů. Jak bude vypadat vaše svatba (představa barevné kombinace dortu + foto dortu), oblíbené chutě a mnoho dalšího. Doladíme detaily, upřesníme složení, podobu dortu a cukroví, vyřešíme „technické“ záležitosti (stojany, přepravky, krabičky na výslužku, záloha atd) případně upravíme vaše požadavky.

Dopravu dortů nezajišťujeme.

Napište nám, zavolejte nebo za námi přijďte osobně.

Cukrárna Lucijana – svatby na klíč v Benešově a okolí.

Těšíme se na vás.

1
2
3
4
5
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36